Reklam

AK Parti'de kongre süreci başladı

Koronavirüs nedeniyle ertelenen AK Parti Karaman Merkez İlçe, Ermenek, Başyayla, Sarıveliler kongreleri 11 Eylül'de başlıyor. Ermenek ilçe kongresi 11 Eylül Cuma günü saat 11.00 de Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde, Başyayla ilçe kongresi 11 Eylül Cuma günü saat 14.00 Mehmet Akif Ersoy Lisesinde, Karaman Merkez ilçe kongresi 12 Eylül Cumartesi günü saat 10.00 Kemal Kaynaş Stadyumunda yapılacak.

AK Parti'de kongre süreci başladı
08 Eylül 2020 - 11:23 - Güncelleme: 08 Eylül 2020 - 12:54

Koronavirüs nedeniyle ertelenen AK Parti ilçe kongreleri 11 Eylül'de başlıyor. AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, ilçe ve merkez ilçe kongre tarihlerini açıkladı.

İl Başkanı Çağlayan, yaptığı yazılı açıklamada, Covid-19 salgın süreciden hemen önce Kâzımkarabekir ve Ayrancı İlçe Kongrelerinin tamamlanması sonrası Pandemi nedeniyle ara verilen İlçe Kongrelerinin yeniden başlayacağını söyledi.

Çağlayan; "Karaman AK Parti 7. Olağan Kongre sürecimiz “İnandığın Yolda Yürü” sloganıyla yeni normal şartlara uygun olarak gerçekleştirilecek.

Ermenek ilçe kongremiz 11 Eylül Cuma günü saat 11.00 de Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde,

Başyayla ilçe kongremiz 11 Eylül Cuma günü saat 14.00 Mehmet Akif Ersoy Lisesinde,

Karaman Merkez ilçe kongremiz 12 Eylül Cumartesi günü saat 10.00 Kemal Kaynaş Stadyumunda gerçekleştirilecektir.  Normalleşme süreci ile birlikte maske, sosyal mesafe, temizlik ve hijyen kurallarına azami ölçüde riayet ederek, imkanlar elverdiğince açık alanlarda, büyük bir coşku ve heyecan içerisinde örnek bir kongre sürecini hep birlikte yaşayacağız. Genel merkezimiz ve resmi kurumlar tarafından belirlenmiş kurallar da dikkate alınarak, bulaşma riski sebebiyle sadece delegelerimizin ve resmi görevlilerin katılımı sağlanarak, salgın döneminin zaruri şartlarına uygun bir kongre dönemi yaşayacağız.  AK Parti olarak kongrelerimizi; takım ruhundan taviz vermeden, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusu içerisinde gerçekleştireceğiz inşallah. AK Parti Karaman ailesine ve şehrimize hayırlı olsun." şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum