Reklam

Babalar ve çocuklar sabah namazında buluştu

Cihannüma Derneği tarafından organize edilen “81 ilde babalar ve çocuklarıyla sabah namazında buluşuyor” etkinliği yapıldı

Babalar ve çocuklar sabah namazında buluştu
08 Eylül 2019 - 14:04

Cihannüma Derneği tarafından organize edilen "81 ilde babalar ve çocuklarıyla sabah namazında buluşuyor" etkinliği yapıldı.
Türkiye genelinde olduğu gibi Karaman'da da babalar ve çocukları sabah namazı buluşması Aktekke Camiinde yapıldı.Cihannüma Derneği  "81 ilde babalar ve çocuklar sabah namazında buluşuyor" sloganıyla birçok ilde olduğu gibi Karaman'da da anlamlı bir etkinlik düzenledi.

Cihannüma Derneği Karaman İl Temsilciliği tarafından tarihi Aktekke Camii'nde yapılan programa, babalar yanlarında çocukları olduğu halde sabah namazında hazır bulundu. Kılınan sabah namazının ardından, İslam coğrafyası başta olmak üzere dünyadaki tüm Müslümanlar için dua edildi.

8 Eylül pazar günü tüm Türkiye'de gerçekleştirilen sabah namazı etkinliği, 81 ilde belirlenen şehir merkezlerindeki camilerde yapıldı.

''Babalar ve çocuklar sabah namazında buluşuyor'' etkinliği Karaman Aktekke Camiinde kılınan sabah namazının ardından yapılan ikramla sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum