Eğitim ve Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan Bugün Karaman'a Geliyor

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenecek “Bilgiden Bilince Konferansları” kapsamında Eğitim ve Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan ‘Kariyer Planlaması’ konulu konferansı verm

Eğitim ve Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan Bugün Karaman'a Geliyor
03 Aralık 2019 - 08:14

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenecek "Bilgiden Bilince Konferansları" kapsamında Eğitim ve Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan 'Kariyer Planlaması' konulu konferansı vermek için Karaman'a geliyor.


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi   Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu'nda 3 Aralık Salı günü saat 18.00'de düzenlenecek olan programda Eğitim ve Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan, 'Kariyer Planlaması' konulu konferansta gençlerle deneyimlerini paylaşacak.


Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'nün eğitim faaliyetleri arasında yer alan ve öğrencilerin yükseköğrenim hayatları süresince bireysel ve akademik gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiği 'Bilgiden Bilince Konferansları'nın Karaman ayağında Eğitim ve Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan KYK'lı gençlerle bir araya gelecek. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi   Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu'nda 3 Aralık Salı günü saat 18.00'de düzenlenecek olan programda Eğitim ve Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan, 'Kariyer Planlaması' konulu konferansta gençlerle deneyimlerini paylaşacak.

Bilgiden Bilince Konferanslarının gençler tarafından yoğun ilgi gördüğünü belirten Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Ali Osman Bebek, "Yurtlarımızda kalan gençlerimizin ders dışı zamanlarını verimli bir şekilde değerlendirmeleri, akademik yönden gelişimlerine destek olmak, kötü alışkanlıklar ve olumsuz davranışlardan korumak amacıyla yurtlarımızda eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler düzenliyoruz. Eğitim faaliyetlerimizden biri olan "Bilgiden Bilince Konferansları" kapsamında alanında uzman ve önemli bir isim olan Eğitim ve Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan gençlerimizle bir araya gelecek. Özellikle gençlerimizin bu önemli konferansa katılmalarını tavsiye ediyorum. 3 Aralık Salı günü düzenlenecek programa tüm halkımız ve öğrencilerimiz davetlidir." dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.

Reklamı Geç