Reklam

HDP'den yardım isteyen köylülere Karaman AK PARTİ Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser tepki gösterdi

HDP'den yardım isteyen köylülere Karaman AK PARTİ Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser tepki gösterdi. Mermer Ocağı işini biz çözdük...

HDP'den yardım isteyen köylülere Karaman AK PARTİ Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser tepki gösterdi
08 Şubat 2020 - 01:02 - Güncelleme: 08 Şubat 2020 - 15:04

Danışmanı vasıtasıyla ulaşarak tepkisini dile getiren Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, "Bu insanların işlerini biz çözdük. Bu güne kadar geldiler de hangi işleri için çaba sarfetmedik." dedi.

Karaman AK Parti Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, fotoğraf karesinde bulunan isimlere danışmanı vasıtasıyla ulaşarak birlikte bulundukları bütün sosyal medya paylaşımlarının kaldırılmasını söylediği öğrenildi.

Eser; "Bu fotoğraf karesinde ki kişiler bizimle olan tüm fotoğrafları kendilerine söyledik kaldıracaklar. Vatan hainlerinin olduğu yerde değil aynı sayfa aynı havayı solumaya tahammülümüz yoktur. Üstelik ÇED genel müdürü ile yaptığımız görüşmeler neticesinde toplantıyı iptal ettirdik. Bunlar olağan işler basına haber yapma gibi caka satmak gibi bir derdimiz olmamışken bugün bunları görmek bizi acıtıyor. Bunların  vatan hainlerinden acizlikle yardım talebini şiddetle reddediyoruz. Biz zaten konunun gereğini yapmıştık" dedi.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
  • Yücel öz
    5 ay önce
    Burayı kim verdi bunu neden sorgulanmıyor eger ak parti herseyı yapıyorsa bazı yerlerde Cıcek vurusu yüzünden karantıye alındı ver bır Kudüs’e çıkan virüsten dolayı bütün koy gantiye alınıyor ve bu vatandaşların vergısıyle orada yanı TBMM’mda duruyorsa neden gıtmesın bu ppk mılıtanlarını Habur kapısında davul zurnayla bu vatandaşlarım karsıladı