Reklam

KARAMAN AK PARTİ MERKEZ İLÇE KONGRESİNDE ŞOK İDDİA

Ak Parti Karaman İl Başkanlığı ilçe kongreleri için takvimi açıkladı. Bir ilçede kongre yapılmayacak.Başa baş bir kongre yarışının geçmesi beklenirken, mevcut yönetimin karşı liste çıkmaması için girişimlerde bulunduğu iddia ediliyor.

KARAMAN AK PARTİ MERKEZ İLÇE KONGRESİNDE ŞOK İDDİA
08 Eylül 2020 - 20:20

AK Parti Karaman İl Başkanlığı ilçelerde kongrelere devam ediyor. 12 Eylül'de Merkez ilçe kongresi yapılarak İl Kongresine gidilecek. Kongre süreçleri boyunca çok konuşulan Sarıveliler ilçesinde kongre yapılıp yapılmayacağıydı. İl Başkanlığı Sarıveliler İlçesinde olası bir kongre kaybı yaşamamak için Sarıveliler'de Kongre yapmayacak. Son olarak yapılacak olan Merkez ilçe kongresinde ise Mehmet Sami Şahin ve mevcut İlçe Başkanı Feyzullah Tunç'un listeleri yarışacak. Başa baş bir kongre yarışının geçmesi beklenirken, mevcut yönetimin karşı liste çıkmaması için girişimlerde bulunduğu iddia ediliyor.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklama;

Çağlayan; "Karaman AK Parti 7. Olağan Kongre sürecimiz “İnandığın Yolda Yürü” sloganıyla yeni normal şartlara uygun olarak gerçekleştirilecek.

Ermenek ilçe kongremiz 11 Eylül Cuma günü saat 11.00 de Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde,

Başyayla ilçe kongremiz 11 Eylül Cuma günü saat 14.00 Mehmet Akif Ersoy Lisesinde,

Karaman Merkez ilçe kongremiz 12 Eylül Cumartesi günü saat 10.00 Kemal Kaynaş Stadyumunda gerçekleştirilecektir.  Normalleşme süreci ile birlikte maske, sosyal mesafe, temizlik ve hijyen kurallarına azami ölçüde riayet ederek, imkanlar elverdiğince açık alanlarda, büyük bir coşku ve heyecan içerisinde örnek bir kongre sürecini hep birlikte yaşayacağız. Genel merkezimiz ve resmi kurumlar tarafından belirlenmiş kurallar da dikkate alınarak, bulaşma riski sebebiyle sadece delegelerimizin ve resmi görevlilerin katılımı sağlanarak, salgın döneminin zaruri şartlarına uygun bir kongre dönemi yaşayacağız.  AK Parti olarak kongrelerimizi; takım ruhundan taviz vermeden, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusu içerisinde gerçekleştireceğiz inşallah. AK Parti Karaman ailesine ve şehrimize hayırlı olsun." şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum