Reklam

KARAMAN BELEDİYESİ YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

Karaman Belediyesi’ne bağlı Park - Bahçeler ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, trafik akışını olumsuz etkileyen ve tehlike arz eden yollarda bakım ve yol genişletme çalışmalarına devam ediyor

KARAMAN BELEDİYESİ YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ
23 Ağustos 2019 - 16:01

Karaman Belediyesi'ne bağlı Park - Bahçeler ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, trafik akışını olumsuz etkileyen ve tehlike arz eden yollarda bakım ve yol genişletme çalışmalarına devam ediyor.
Karaman'da Zeytin Dalı Bulvarı'nı (Eski Mut Yolu Caddesi) Mara Yolu Caddesi'ne bağlayan kavşaktaki Şehit Nurettin Özaslan Parkında ekipler; yeşil alan düzenlemesi, bakım, onarım ve kaldırım çalışması gerçekleştiriyor. Park düzenleme çalışmaları kapsamında trafik akışının daha güvenli sağlanabilmesi için yollar genişletilerek daha kullanışlı hale getiriliyor. Yine aynı bölgede Mara Yolu Caddesi'ni 302 Sokak'a bağlayan yolda (Şehir Mezarlığına Giden Yol) cep çalışması yapılarak trafiğin daha rahat ve güvenli bir şekilde seyir etmesi sağlanmış olacak.
Zeytin Dalı Bulvarı üzerindeki 19 Mayıs İlkokulu'nun yanındaki caddede ise orta refüj, yaya geçidi, trafik işaretleri çalışması yapılarak trafik akışı ve yayaların karşıdan karşıya geçişleri daha güvenli hale getirilmesi planlanıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.