Reklam

KMÜ REKTÖRÜ AK HOCAYA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanarak görevine başlayan Prof. Dr. Namık Ak'a hayırlı olsun’ ziyaretleri devam ediyor.

KMÜ REKTÖRÜ AK HOCAYA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
15 Şubat 2021 - 15:16 - Güncelleme: 15 Şubat 2021 - 15:43

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanarak görevine başlayan Prof. Dr. Namık Ak'a hayırlı olsun’ ziyaretleri devam ediyor.
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, hayırlı olsun ziyaretine gelen Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Karaman Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek' ve Karaman İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş'ı makamında ağırladı.
Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar, AK Parti İl Başkanı Av. Abidin Çağlayan ve AK Parti İl Teşkilatı üyeleri Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Milletvekili Dr. Recep Şeker, İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar, AK Parti İl Başkanı Av. Abidin Çağlayan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Murat Öztürk, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Coştu, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kale ve Yönetim Kurulu üyeleri, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile KMÜ rektörlüğüne atanan Rektör Namık Ak'a hayırlı olsun temennilerini iletti.

Rektör Prof. Dr. Namık Ak ise ziyaretten dolayı Milletvekili Dr. Recep Şeker ve beraberindeki heyete teşekkür ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kendisine emanet edilen rektörlük görevini en iyi şekilde yerine getirmek için ekip olarak çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.
Ziyaret, Rektör Namık Ak ile Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker ve AK Parti İl Teşkilatı üyelerinin ülke gündemi, ildeki projeler ve üniversite hakkında bir süre sohbet etti.
Rektörlük makamında ağırladığı konukları ile ilgilenen KMÜ Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, ziyaretçilere teşekkür etti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum