Reklam

Milletvekili Eser'den 15 Temmuz mesajı

Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı yayımladı.

Milletvekili Eser'den 15 Temmuz mesajı
15 Temmuz 2021 - 17:27

AK Parti Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, "  Demokrasi ve Milli Birlik Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.

Eser, yayımladığı yazılı mesajında vatan hainlerinin gerçekleştirmek istediği, alçak darbe girişiminin yıldönümünde vatan için, bayrak için toprağa düşmüş, gözünü kırpmadan canını feda etmiş, tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve dualarla andığını belirtti.

O gece Cumhurbaşkanı ve Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla meydanlara çıkan; kahraman  Türk milletinin tanklar, helikopterler, uçaklar ve en ağır silahlarla saldıran, üniforma giymiş vatan hainlerine karşı, canları pahasına mücadele ederek iradesine sahip çıktığını ifade eden Eser, şunları kaydetti:

"O geceyi unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız. O gece esaret prangaları takmak isteyen alçaklara karşı, şehit ve gazi olan kardeşlerimizin acısını, nefes aldığımız müddetçe yüreğimizde taşıyacağız. Unutmayacağız ki bu cennet vatanın; bastığımız her karış toprağı şüheda kanlarıyla bezenmiştir. O gece milletimize yaşattıkları acının hesabını, bu vatan hainlerinden bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sormaya devam edeceğiz. Küfrün askerlerine karşı mazlumların son kalesi bu Aziz Vatanın evlatlarını ve bu uğurda şehadet şerbetini içen, yüreği iman, sevdası bayrak olan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum." dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum