Tedes Bilişim

Tedes Bilişim Teknolojisi Antalya Muratpaşa merkez olarak 2018 yılında kurulmuştur.

Tedes Bilişim
Editör: Seobaz
04 Nisan 2021 - 10:57
Tedes Bilişim Teknolojisi Antalya Muratpaşa merkez olarak 2018 yılında kurulmuştur. Firma, kablosuz haberleşme ve çevre güvenlik sistemleri için elektronik haberleşme hizmeti vermektedir. Tedes Bilişim haberleşme firması olarak müşterilerine en kaliteli ürünleri temin etmek için Hytera, Saf ve Motorola gibi ortakları ile birlikte kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu bağlamda firmanın çeşitli telsiz ürünleri satışa sunulmaktadır. Üstelik telsizlerin çoğunda lisanssız kullanım da mevcuttur.
Telsizlerde en çok tercih edilen modellerden biri de tuşsuz ve ekran olmadan kullanılabilen ürünlerdir. Üstelik firmanın satışa sunduğu ürünler oldukça makul fiyata satıldığından da müşteriler tarafından fazlaca beğeni topluyor. Ayrıca ürün paketinin içerisinde bulunan standart kulaklıklar sayesinde de telsizi elinize almadan kullanım sağlayabiliyorsunuz. Bu özelliği açısından da Tedes bilişim ürünlerinde kaliteyi konuşturuyor diyebiliriz.

Tedes Hytera BD305LF

Antalya telsiz ürün denildiği zaman ilk akıllara gelen Tedes Bilişim Teknolojisi olmaktadır. Firmanın satışa sunduğu ürünlerde en dikkat çekenlerden biri de Hytera BD305LF olarak karşımıza çıkıyor. Basit kullanımı ve süper performansı ile telsiz kullanımında müşteriler hiçbir şekilde sorun yaşamıyor. Telsizlerde en çok dikkat edilen konulardan olan temiz ses ise üründe başarılı bir şekilde ortaya çıkıyor. 0,5 W özelliğinde olmasına rağmen Hytera BD305LF ürünü ses konusunda oldukça güçlüdür. Ürün askeri standartlara uygun olarak üretilmesi ile birlikte test de edilerek satışa sunulmaktadır. Firmanın tüm ürünlerini web adresi üzerinden de inceleyebilirsiniz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum