Reklam
Zeynel Göktekin

Zeynel Göktekin

Hakkında

Uzun süredir dişçiye gidemeyen vatandaşlar tarafından merak edilen açılış tarihine ilişkin güncel bilgiler araştırılıyor.
Vel Hâsılı Devlet hastanelerini mesken tutan virüs korkusu, özel hastanelerde ve Tıp Merkezlerinde  zerre miktar bulunmamakta (!)  Diş hastanesine girişte ; Güvenlik sizi uzaydan gelmiş yaratık gibi ya da gardiyan gerilimi eşliğinde doktordan çok uzak tutarak kabul işlemi yapıyor.
Doktorlar ile hasta arasında adeta barikat kurulmuş. Tabii muayene var, diş iltihaplı ise antibiyotik veriyor. Bir de diş çekimi  yapılıyor.  Ama hiçbir Devlet Diş Hastanesi  dolgu kaplama ve kanal tedavisi yapmıyor. Özel Diş Hastanelerinde Koronavirüs yok tabi. Diş Doktorlarının Özel muayenesine gitmek serbest.  Ama Koronadan dolayı neredeyse Ağız ve Diş Sağlığı merkezlerine kilit vurulmuş gibi. Diş hekimleri riskli diye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerine hasta alınmazken, özel klinikler harıl harıl çalışıyorlar.

Buradan Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’ya, Milletvekillerimize ve Devlet Erkanına buradan sesleniyorum. Ağız ve Diş Sağlığı için bu kötü dönemde maddi durumu iyi olmayan insanlar tamamen dışlanmış durumda. Bir dolgu Fiyatı olmuş en az 300-400 TL kanal tedavisi 500-600 TL arası.
Bu insanlar mecburlar, hastalıklarla mücadele etmek için tedavi olmak zorunda.


Hiç kimse virüsürün arkasına sığınıp vatandaşın sağlığı ile oynamasın.